По случай празника на София и предстоящия  Международен ден на възрастните хора (2 октомври) за втора поредна година СО – район „Подуяне“ организира концерт под надслов „Златна есен“.  Тази година гост-изпълнител е популярният български дует „Шик“. Концертът ще се състои на 17.09.2025 г. от 19:30 часа в парк „Герена“ като на него ще имат възможност да се насладят жители и гости на района, почитатели на естрадната музика. Входът на събитието е свободен.

Категория

Все още няма отговори

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

юни 2026
П В С Ч П С Н
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930